KONST / Litografier / Färglitografi 15143371
nr 1514 3371
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, fågel. Signerad, numrerad 138/225. Färglitografi, bildmått: 17x43 cm, yttermått inklusive ram: 35x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:52:16
8/1 11:56:20
300 kr
9/1 19:57:18